0

Kurumsal

 • Hakkımızda

  İkiler Mobilya 1998 Yılında Kurulan ve Ankara Sitelerde bulunan, benzersiz bir iç mekanı tasarımı ve imalatı konusunda uzmanlaşmış Merkezi olan standart ürünler üretmenin yanında, Ahşabın doğal halini işleyerek ev-ofis mobilyaları üretip-satan ulusal bir mobilya şirketidir.

 • Neden İkiler Tercih Edildi?

  Alışıla gelmeyen iç mekan ve detayların tasarımını yapıyor ve daha sonra performanslarını en yüksek hassasiyetle birleştiren tutarlı ve olgun bir tasarım oluşturmak için uygulamalarını yapıyoruz.

 • Üretimde Potansiyelimiz

  Tasarım stüdyomuzun ve atölye tesislerinin daha da geliştirilmesinde firmamızın geleceğini görüyoruz, böylece hem üreticiler arasında hem de en talepkar bireysel müşteriler için artan pazar talebini her zaman karşılamaya hazırız.

 • Proje Bazlı Tasarımlar

  Yeni bir iç mekan yaratmanın tüm sürecinin tek bir yerde gerçekleştiğinden emin olmak için elimizde gerekli tüm araçlara sahibiz. Bütün üretim sürecinin tasarımcılar ve üretim koordinatörleri arasında yakın bir işbirliğine dayalı olması büyük önem taşıyor.İstisnai yapılar için olağanüstü iç mekanlar yaratma konusundaki işbirliğine davet ediyoruz.

 • Üretimde Yüksek Teknoloji

  Ürünlerinin tamamını kendi fabrikasında üretmektedir. Üretimde kullanılan makine ve sistemler, son kullanıcıya kalite ve ergonomiyi en yüksek seviyede sunmak için en ileri teknolojiler seçilmiştir.

ARA
YAZ
MAİL